Najkrajšie ocenenie 

ktoré som dostala :) Je to ocenenie vďaka mojim klientom, ich recenziám. O to viac ma to potešilo, lebo Vaša spokojnosť a radosť je pre mňa najlepšia spätná väzba. Milujem svoju prácu práve preto, koľko radosti prináša :)

...od 4 rokov

Vtedy som prvýkrát zahlásila doma že budem fotograf :) a sušila som prvé fotky v tmavej komore, s veľkou opatrnosťou a trpezlivosťou, aby boli dokonalé :) V 6. sa mi podarilo vyvolať prvú svoju fotku a v 8. som fotila všetko :D :D Postupne som prichádzala na to, že najväčšiu radosť mi robí tvorba pre konkrétnych ľudí. Prichádzali fotky spolužiakov a rodiny, work shopy, neskôr vážnejšie pokusy o portréty, s "lampami". Tie boli tak fascinujúce, priam magické pre mňa, že tam sa to zaklincovalo. Prichádzalo šetrenie na vlastný Canon, prihláška na VŠ a neskutočná radosť pri experimentoch vo fotokomore, výstavy, mix digitálnych médií s videom a animáciami. Fotenie sa stalo súčasťou mňa a neviem si predstaviť pravú ruku bez Canonu :) a svoje srdce bez toľkej radosti, zábavy a kreativity :) 

Celú cestu, ktorou som prešla, roky praxe, kopu nazbieraných bleskov, softboxov, kruhové svetlo, uvéčka, objektívy... mi slúžili na to, aby som Vám radosť prinášala a to je moje poslanie :) Okrem toho aj ja sa super bavím samozrejme pri foteniach :) kto ma poznáte viete... :) idem flow a vidím srdcom :)

Mgr. art. Ema Búranová

Fotograf

”Srdcom vidím :)“

Emy Burano Production, s.r.o., so sídlom v Dubnici nad Váhom, IČO 50649213, zapísaná na okresnom súde v Trenčíne, oddiel Sro, vložka 34084/R DIČ:2120410721
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky